HAKKIMIZDA

YILSAN ORMAN ÜRÜNLERİ SAN. PAZ. TİC. LTD. ŞTİ

Başarıya giden yolun sadece bireysel çalışmadan değil, kollektif bir emeğin sonucu olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle, profesyonel yeteneklerini ve performanslarını geliştirmeleri için personeline her imkanı sağlamakta, Personeli'nin başarılarını ödüllendirmektedir. aktif ve eşitlikçi yönetim anlayışı, yeni fikirlere açık,her bireyin düşüncelerini dinlemeye ve girişimlerini cesaretlendirmeye yöneliktir.

Bizim Hikayemiz

Yılsan Ökçe Ve Orman Ürünleri Ltd. Şti. 1996 yılında Adıyaman'da kuruldu. 2003 yılına kadar Manuel System ile tüm Türkiye'ye dağıtımı yapılan ökçe çeşitleri ile hizmet verdi. 2003 yılında gaziantep küçük sanayide alınan tam otomatik bilgisayarlı ökçe makinamız ile standart ölçülerimiz dışında müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ökçe üretimine başlandı ve günümüze kadar özel üretim yapılmaya devam edildi. 2008 yılında Marka Tescili alındı. Yurtiçi ve yurtdışı dağıtım ağımız ile hizmetinizdeyiz. 2008 yılından itibaren Yılsan Ökçe Ve Orman Ürünleri Ltd. Şti. olarak müşterilerimize daha iyi hizmet sunmayı amaçlamaktayız.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.
Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran YILSAN, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır. Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır. Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır.
Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

VİZYONUMUZ

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız,
İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz,
Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli ürünler ve karlı yatırım fırsatları yaratmaktayız, Dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlar ışığında geliştirdiğimiz projeler ile doğru bilinç ve sorumluluğu taşımaktayız